header new

  • באנר לבסוד הדברים צר 1
  • באנר אתר ישן מרץ 2018
  • באנרים 02אילמה באנר ישן

 

 

"אילמה" מכללה להכשרת יועצים ומנחים לבריאות גוף ונפש בשיטות בריאות טבעית ועין הבדולח.

הוקמה לפני למעלה מ-12 שנים ע"י הרב יובל הכהן אשרוב במטרה להכשיר דור חדש של יועצים ומטפלים ברפואה השלמה והיא חיבור האדם לכחות הבריאות הטבעיים שבבריאה ע"י הסרת רעלים וחסמים מהגוף ומהנפש, ע"י שיטות טיפול שמתבססות מחד על מחקרים מדעים עדכנים ומאידך על ידע מחכמת הקבלה ותורת החסידות.

"אילמה" ממוקמת בתוך חורש טבעי מקסים למרגלות הר מרון בגליל העליון, והינה מרכז פעיל שמושך אליו תלמידים רבים מכל קצוות הארץ.

לאלימה שלוחה נוספת בת"א הפועלת במרכז "מודעות" בנוה צדק ות"א ואי"ה בשנה הבאה יפתחו שלחות נוספות בכל רחבי הארץ.
הרמה המקצועית באלימה עומדת בסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר שיש בתחום ההכשרות המקצועיות לייעוץ והנחיה טיפולים.

 באילמה אנחנו מאמינים שיכולתו של יועץ ומנחה, בוגר המכללה, לעזור לאדם אחר, מתחילה במסע האישי הפנימי שלו – לרפואה, לשינוי ולהתפתחות אישית.

אדם בריא הוא אדם שמח, מטפל טוב הוא מטפל שמח. ייחודה המופלא של מכללת "אילמה" הינה ביכולת להעניק לכל תלמיד חכמה שלמה.
מחד, ידע מקיף ומקצועי רפואי ונפשי של תורות הריפוי מהעולם כולו ומאידך, בשילוב עדין ומופלא, עם החכמה העמוקה מכל, והמפליאה בעוצמת השפעת על הנפש - חכמת הקבלה, ותורת חקירת והתפתחות הנפש של החסידות.
בואו להתרשם.

פרטים ליצירת קשר:

 

בטלפון  : 04-9005700

במייל :

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דבר נשיא המכללה – הרב יובל הכהן אשרוב

בס"ד
הרבה שיטות ריפוי, חלקן עתיקות יומין, התפתחו בחלקים שונים של העולם והמשותף לכולם הוא ההנחה שלכל יצור חי יש כוח ריפוי טבעי שנקרא "כוח החיים". הפרעה בזרימת "כוח החיים", גורמת לרוב למחלות. הפרעה ב"כוח החיים" יכולה לנבוע מאורח חיים לקוי ולא מאוזן מבחינה רגשית, מחשבתית, תזונתית, מבחינת קצב החיים ומגורמים תזונתיים כגון: מזג האוויר, זיהומים ועוד. לרפואה הטבעית שתי מטרות עיקריות : לחזק את "כוח החיים" ברמה הפיזית והרגשית על מנת לאפשר לאדם להתמודד טוב יותר עם "גורמי מחלה" שונים.
טיפוח הבריאות ושמירתה על ידיי אורח חיים מאוזן, המתאים לכל אדם, עונה, תקופה, גיל.
מרפא טוב יידע לאבחן נכון את הסיבה למחלה וללמד את המטופל כיצד להתמודד איתה. אנו במכללת אילמה, מאמינים שמרכיב חשוב בטיפול הוא תהליך חינוכו של המטופל לאורך חיים בריא ונכון יותר פיזית, רגשית ורוחנית. במערכת הלימודים באילמה, אנו משלבים ידע מעשי מתורות ריפוי עתיקות עם עולם הרוחניות היהודית, המקנים לתלמידים הבנה מקיפה, המכשירה אותם להיות מטפלים שמתייחסים לבעיות הפיזיות והרגשיות של האדם כמכלול שלם ומספקים להם כלים להגברת יכולת ההבראה העצמית של מטופליהם מתוך תהליך של שינוי פנימי אמיתי.

 ברצוני לאחל לכל המצטרפים לשורות הלומדים באילמה הנאה מחווית הלימוד והצלחה ביישומו. אני מקווה שהלימודים יהוו לא רק מסלול להגשמה מקצועית, אלא גם מסלול להתפתחות אישית וצמיחה רוחנית, לכל אחד ואחת מכם

.בברכה והצלחה

הרב יובל הכהן אשרוב

הרשמו לקבלת ידיעון של תוכנית הלימודים